Elérhetőség

Cím: 7624 Pécs, Alkotmány u. 94.
Levelezési cím: 7602 Pécs, Pf.: 125
Központi telefon: +36 (72) 505 500
Ügyfélszolgálat: +36 (72) 505 581
Fax: +36 (72) 505 501
E-mail: rt@pecsisor.hu
  recepcio@pecsisor.hu
  export@pecsisor.hu
Weboldal: www.pecsisor.hu

Céginformáció

Cégadatok: Pécsi Sörfőzde Részvénytársaság
7624 Pécs, Alkotmány u. 94.

Illetékes cégbíróság: Baranya Megyei Bíróság, mint Cégbíróság

Cégjegyzékszám: Cg.02-10-060045

Önéletrajzokat, jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk:

 

 Igazgatóság

 

Dr. Szemerey Zoltán

Igazgatóság elnöke

E-mail: SzemereyZ@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-573

 

Balogh Erzsébet

Titkárság, kintlévőségek kezelése 

E-mail: BaloghE@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-573

 

Logisztikai igazgatóság

 

Radó Norbert

Logisztikai igazgató 

E-mail: RadoN@pecsisor.hu

Tel.: (70)526-6511

 

 

Goják Mónika

Rendelésfelvétel

Email.: GojakM@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-594

 

 

Illés Henriett

Rendelésfelvétel

Email.: IllesH@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-581

 

 

Szabó Olga

Reklamáció, belszolgálat

Email.: SzaboO@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-583

 

 

Inhoff Miklósné

Kihelyezett eszközök, szerződések

Email.: Inhoffne@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-584

 

 

Aradi József

Rendezvényszervezés vezető, gyárlátogatások

Email.: AradiJ@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-547

 

 

Lang László

Fuvarszervező

Email.: LangL@pecsisor.hu

Tel.: (30) 426-3486

 

 

Lajtai Zsolt

Csapolószerviz vezető

Email.: LajtaiZs@pecsisor.hu

Tel.: (30) 994-5370

 

 

Szinger Tamás

Jövedéki ügyintéző

Email.: SzingerT@pecsisor.hu

Tel.: (30) 984-0747

 

 

Szkrajcsics Éva

Beszerzés vezető

Email.: SzkrajcsicsE@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-553

 

 

Király Andrea

Beszerző

Email.: KiralyA@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-553

 

 

Zsidainé Nagy Gabriella

Depóvezető

Email.: ZsidaiG@pecsisor.hu

Tel.: (72) 517-040

 

 

Vida Attiláné

Belső logisztika

Email.: VidaK@pecsisor.hu

Tel.: (30) 746-9916

 

 

Gazdasági igazgatóság

 

Sudár András

Gazdasági igazgató

Email.: SudarA@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-572

 

 

Bencsikné Takács Márta

Informatikai vezető

Email.: Bencsikne@pecsisor.hu

Tel.: (30) 937-7624

 

 

Wágner Andrásné

Pénzügy

Email.: Wagnerne@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-571

 

 

Kovácsné Miléder Brigitta

Vevőszámlázás

Email.: KovacsneB@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-566

 

 

Feik Éva Krisztina

Munkaügy

Email.: FeikE@pecsisor.hu

Tel.: (72) 505-566

 

Műszaki igazgatóság

 

Vida Attila

Műszaki igazgató

Email.: VidaA@pecsisor.hu

Tel.: (30)927-0753

 

 

Király Tamás

Műszaki igazgató helyettes

Email.: KiralyT@pecsisor.hu

Tel.: (30)204-2042

 

 

Szuper József

Műszaki vezető

Email.: SzuperJ@pecsisor.hu

Tel.: (30) 959-5992

 

Termelés

 

Varga József

Termelésvezető

Email.: VargaJ@pecsisor.hu

Tel.: (70) 699-2218

 

 

Pázmány Zsófia

Minőségbiztosítási megbízott

Email.: PazmanyZs@pecsisor.hu

Tel.: (30) 204-9484

 

 

Hanák Dávid Tamás

Sörmester

Email.: HanakD@pecsisor.hu

Tel.: (30) 640-9655

 

 

Zsoldos László Ottóné

Sörtermelési üzemvezető

Email.: Zsoldosne@pecsisor.hu

Tel.: (30) 994-5366

 

 

Szögedi László

Kiemelt projektvezető

Email.: SzogediL@pecsisor.hu

Tel.: (30) 957-8158

 

 

Kutatás

 

Hegyesné Dr. Vecseri Beáta Erzsébet

Kutatási és fejlesztési igazgató

Email.: VecseriB@pecsisor.hu

Tel.: (30) 266-0578

 

 

Szépfalvi Enikő

Kutatási főmunkatárs

Email.: SzepfalviE@pecsisor.hu

Tel.: (70) 699-2217

 

Sörfőzde Mintabolt

 

Szabó Renáta

Boltvezető

Email.: SzaboR@pecsisor.hu

Tel.: (30) 650-5459

 

 

 

ide jön a térkép... (Ne töröld ki!)
  • Radler
  • Szalon
  • Pécsisör
  • Sör az sör